Tapet Bagazhi ProLine 3D Opel Astra II G

5500 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Opel Astra II G 1998-2009

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D.

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.28 kg

Përmasat:  788×1100 mm

Ref: TM403024

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Opel Astra II G