Tapet Bagazhi ProLine 3D Toyota Corolla IX E120

5500 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Toyota Corolla IX E120 2002-2007

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D.

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.65 kg

Përmasat:  960×1340 mm

Ref: TM402881

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Toyota Corolla IX E120