Tapet Bagazhi ProLine 3D Toyota Rav4 IV

6000 Lek

Në magazinë

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Toyota Rav 4 IV 2013-…

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D.

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.00 kg

Përmasat:  927×1339 mm

Ref: TM549338

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Toyota Rav4 IV