Tapet Bagazhi ProLine 3D Volkswagen Golf Sportsvan

5500 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Volkswagen Golf Sportsvan 2014-…

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D.

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 1.68 kg

Përmasat:  670×1061 mm

Ref: TM549185

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Volkswagen Golf Sportsvan