Tapet Bagazhi ProLine 3D Volkswagen Passat CC

5500 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Volkswagen Passat CC 2007-2011

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D.

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.17 kg

Përmasat:  1142×1045 mm

Ref: TM403864

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Volkswagen Passat CC