Tapet Bagazhi ProLine 3D Volkswagen Polo V

5500 Lek

Në magazinë

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Volkswagen Polo V 2009-2017

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D.

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 1.84 kg

Përmasat:  671×1042 mm

Ref: TM400825

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Volkswagen Polo V