Tapet Bagazhi ProLine 3D Volkswagen T-Roc Suv

6000 Lek

Në magazinë

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Volkswagen T-Roc 2017-…

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D.

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.34 kg

Përmasat:  1259×776 mm

Ref: TM413092

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Volkswagen T-Roc Suv