Tapet Bagazhi ProLine 3D Volkswagen Touareg III Suv

6000 Lek

Në magazinë

SKU: TM406797 Kategoritë: ,

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Volkswagen Touareg III 2018-…

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D.

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.90 kg

Përmasat:  1117×997 mm

Ref: TM406797

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Volkswagen Touareg III Suv