Tapet Këmbësh El Toro BMW E60/E61 Seria 5

4400 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet Këmbësh El Toro të përshtatshëm për:

– BMW E60/E61 Seria 5 2003-2010

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

Modeli: El Toro

Materiali: Gomë elastike

Ngjyra: E zezë

Pesha: 5.90 kg

Ref: B121

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh El Toro BMW E60/E61 Seria 5