Tapet Këmbësh El Toro Hyundai Santa Fe III / Kia Sorento III

4400 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet Këmbësh El Toro të përshtatshëm për:

– Hyundai Santa Fe III 2015-2018 

-Kia Sorento III 2014-2020

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

Modeli: El Toro

Materiali: Gomë elastike

Ngjyra: E zezë

Pesha: 6.10 kg

Ref: O113

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh El Toro Hyundai Santa Fe III / Kia Sorento III