Tapet Këmbësh El Toro Mercedes-Benz C-Class W202 1993-2001

4400 Lek

Në magazinë

• Tapet Këmbësh El Toro të përshtatshëm për:

– Mercedes-Benz C-Class W202 1993-2001

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

Modeli: El Toro

Materiali: Gomë elastike

Ngjyra: E zezë

Pesha: 5.30 kg

Ref: T107

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh El Toro Mercedes-Benz C-Class W202 1993-2001