Tapet Këmbësh El Toro Mercedes-Benz E Class W212 / CLS C218

4400 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet Këmbësh El Toro të përshtatshëm për:

– Mercedes E Class W212 2009-2016 

-Mercedes CLS C218 2010-2018

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

Modeli: El Toro

Materiali: Gomë elastike

Ngjyra: E zezë

Pesha: 5.80 kg

Ref: H105

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh El Toro Mercedes-Benz E Class W212 / CLS C218