Tapet Këmbësh El Toro Mercedes-Benz Sprinter I W901-W905 / VW LT

4200 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet Këmbësh El Toro të përshtatshëm për:

– Mercedes Sprinter I W901-W905 1995-2006 

-VW LT 1996-2006

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

Modeli: El Toro

Materiali: Gomë elastike

Ngjyra: E zezë

Pesha: 4.81 kg

Ref: B109

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh El Toro Mercedes-Benz Sprinter I W901-W905 / VW LT