Tapet Këmbësh El Toro Seat Cordoba II / Ibiza III / Skoda Fabia I / Fox / Polo IV

4000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet Këmbësh El Toro të përshtatshëm për:

– Seat Cordoba II / Ibiza III 2002-2009

-Skoda Fabia I 1999-2008

-Fox 2004-…

-Polo IV 2002-2008

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

Modeli: El Toro

Materiali: Gomë elastike

Ngjyra: E zezë

Pesha: 4.09 kg

Ref: A119

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh El Toro Seat Cordoba II / Ibiza III / Skoda Fabia I / Fox / Polo IV