Tapet Këmbësh El Toro VW Golf V Plus / Seat Altea XL

4200 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet Këmbësh El Toro të përshtatshëm për:

-VW Golf V Plus 2005-… 

-Seat Altea XL 2004-2015

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

Modeli: El Toro

Materiali: Gomë elastike

Ngjyra: E zezë

Pesha: 4.81 kg

Ref: C119

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh El Toro VW Golf V Plus / Seat Altea XL