Tapet Këmbësh El Toro VW Passat B6 / Passat B7 / Passat CC

4400 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet Këmbësh El Toro të përshtatshëm për:

-VW Passat B6 2005-2010 / Passat B7 2010-2014 / Passat CC 2008-2016

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

Modeli: El Toro

Materiali: Gomë elastike

Ngjyra: E zezë

Pesha: 4.60 kg

Ref: A107

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh El Toro VW Passat B6 / Passat B7 / Passat CC