Tapet Këmbësh No.77 Audi A1 Sportback

5000 Lek

Në magazinë

• Tapet Këmbësh të përshtatshëm për:

– Audi A1 Sportback 2010-2014

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: No.77

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.96 kg

Ref: 77425835

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh No.77 Audi A1 Sportback