Tapet Këmbësh No.77 Audi A5 8T Liftback / A6 C5 Allroad

5000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet Këmbësh të përshtatshëm për:

– Audi A5 8T Liftback 2009-2016

– Audi A6 C5 Allroad 1999-2006

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: No.77

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.02 kg

Ref: 77408166

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh No.77 Audi A5 8T Liftback / A6 C5 Allroad