Tapet Këmbësh No.77 BMW Seria 7 E66

5000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet Këmbësh të përshtatshëm për:

– BMW Seria 7 E66 2001-2008

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: No.77

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.02 kg

Ref: 77408555

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh No.77 BMW Seria 7 E66