Tapet Këmbësh No.77 BMW X1 F48 / X2 F39

5000 Lek

Në magazinë

• Tapet Këmbësh të përshtatshëm për:

– BMW X1 F48 2015-…

-BMW X2 F39 2018-…

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: No.77

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.07 kg

Ref: 77407756

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh No.77 BMW X1 F48 / X2 F39