Tapet Këmbësh No.77 Mercedes-Benz A Class W176 / B Class W246 / GLA I X156

5000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet Këmbësh të përshtatshëm për:

– Mercedes-Benz A Class W176 2012-2018

Mercedes-Benz B Class W246 2011-2018

Mercedes-Benz GLA I X156 2013-2019

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.-

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: No.77

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.09 kg

Ref: 77409552

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh No.77 Mercedes-Benz A Class W176 / B Class W246 / GLA I X156