Tapet Këmbësh No.77 Porsche Cayenne II / Volkswagen Touareg II

5000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet Këmbësh të përshtatshëm për:

Porsche Cayenne II 2010-2017

-Volkswagen Touareg II 2010-2017

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: No.77

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.09 kg

Ref: 77408265

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh No.77 Porsche Cayenne II / Volkswagen Touareg II