Tapet Këmbësh No.77 Volkswagen Golf VII / Altrack / GTI / T-Roc / Seat Leon III / Cupra / Cross Sport

5000 Lek

Në magazinë

• Tapet Këmbësh të përshtatshëm për:

Volkswagen Golf VII 2012-…

Volkswagen Golf VII Altrack 2014-…

Volkswagen Golf VII GTI 2015-…

Volkswagen Golf VII T-Roc 2018-…

-Seat Leon III 2012-2020

-Seat Leon III Cupra 2014-2020

-Seat Leon III Cross Sport 2015-2020

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: No.77

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.87 kg

Ref: 77407060

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh No.77 Volkswagen Golf VII / Altrack / GTI / T-Roc / Seat Leon III / Cupra / Cross Sport