Tapet Këmbësh No.77 Volkswagen UP! / Seat Mii / Skoda Citigo

5000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet Këmbësh të përshtatshëm për:

Volkswagen UP! 2011-…

-Seat Mii 2011-2019

-Skoda Citigo 2011-…

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: No.77

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.66 kg

Ref: 77407176

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh No.77 Volkswagen UP! / Seat Mii / Skoda Citigo