Tapet Këmbësh No.77 Volvo XC60 I

5000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet Këmbësh të përshtatshëm për:

Volvo XC60 I 2008-2016

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: No.77

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.10 kg

Ref: 77408517

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh No.77 Volvo XC60 I