Tapeta ProLine 3D Mercedes-Benz A Class W176 / B Class W246 / GLA IX156

9000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– A Class W176 2012-2018

-B Class W246 2011-2018

-GLA IX156 2013-2019

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.86 kg

Ref: 3D409552

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Mercedes-Benz A Class W176 / B Class W246 / GLA IX156