Tapeta ProLine 3D Audi A3 8V

8000 Lek

Në magazinë

3D407039

SKU: 3D407039 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Audi A3 III – 8V 2012-2020

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

• Modeli: ProLine 3D

• Materiali: Gomë/TPE

• Ngjyra: E zezë

• Pesha: 3.68 kg

Ref: 3D407039

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Audi A3 8V