Tapeta ProLine 3D Audi A4 B7

8000 Lek

Në magazinë

3D407084

SKU: 3D407084 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Audi A4 B7 2005-2008
– Audi S4 B7  2006-2008
– Audi RS4 Quattro 2006-2008
– Seat Exeo  2009-2013

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

• Modeli: ProLine 3D

• Materiali: Gomë/TPE

• Ngjyra: E zezë

• Pesha: 3.56 kg

Ref: 3D407084

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Audi A4 B7