Tapeta ProLine 3D Audi Q4 E-Tron/Cupra Born/Volkswagen ID.4

9000 Lek

Në magazinë

Krahaso
SKU: 3D426757 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

  •  Audi Q4 E-Tron  2021-
  •  CUPRA BORN  2021
  • Volkswagen ID.4/ID.5 2020-

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.95 kg

Ref:3D426757

 

 

 

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Audi Q4 E-Tron/Cupra Born/Volkswagen ID.4