Tapeta ProLine 3D Audi Q7 II / Q8 / Lamborghini Urus

11000 Lek

Në magazinë

SKU: 3D408470 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Audi Q7 II 2015-…

-Audi Q8 2018-…

-Lamborghini Urus 2017-…

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.83 kg

Ref: 3D408470

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Audi Q7 II / Q8 / Lamborghini Urus