Tapeta ProLine 3D BMW 3 Series F30/F31

9000 Lek

Në magazinë

Krahaso
SKU: 3D409316 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

  • BMW 3 Series F30 (2011-2018)
  • BMW 3 Series F31 (2011-2018)

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.92 kg

Ref:3D409316

 

 

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D BMW 3 Series F30/F31