Tapeta ProLine 3D BMW 4 Series Gran Coupe F36

9000 Lek

Në magazinë

SKU: 3D427327 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

  • BMW 4 Series Gran Coupe F36(2014-2021)

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.82 kg

Ref:3D427327

 

 

 

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D BMW 4 Series Gran Coupe F36