Tapeta ProLine 3D BMW Seria 5 F07 Gran Turismo

9000 Lek

Në magazinë

SKU: 3D408364 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– BMW Seria F07 Gran Turismo 2009-2017

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.92 kg

Ref: 3D408364

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D BMW Seria 5 F07 Gran Turismo