Tapeta ProLine 3D BMW X1 F48/F39

9000 Lek

Në magazinë

Krahaso
SKU: 3D407756 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

  • BMW X1 F48(2015-2022)
  • BMW X1 F39(2018+)

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.82 kg

Ref:3D407756

 

 

 

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D BMW X1 F48/F39