Tapeta ProLine 3D BMW X3 G01 / X4 G02

9000 Lek

Në magazinë

SKU: 3D425118 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– BMW X3 G01 2017-…

-BMW X4 G02 2018-…

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.78 kg

Ref: 3D425118

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D BMW X3 G01 / X4 G02