Tapeta ProLine 3D BMW X6 F16

8000 Lek

Në magazinë

Krahaso
SKU: 3D409842 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– BMW X6 F16 2014-2019

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.78 kg

Ref: 3D409842

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D BMW X6 F16