Tapeta ProLine 3D Fiat Qubo

8000 Lek

Në magazinë

SKU: 3D409477 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Fiat Qubo 2009-2019

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 4.02 kg

Ref: 3D409477

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Fiat Qubo