Tapeta ProLine 3D Ford Fokus Mk III Sedan

8000 Lek

Në magazinë

SKU: 3D425286 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Ford Fokus Mk III Sedan 2010-2018

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.76 kg

Ref: 3D425286

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Ford Fokus Mk III Sedan