Tapeta ProLine 3D Ford Kuga II / Escape III

8000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Ford Kuga II 2013-2019

-FordEscape III 2012-2019

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.94 kg

Ref: 3D409682

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Ford Kuga II / Escape III