Tapeta ProLine 3D Jeep Cherokee IV

9000 Lek

Në magazinë

SKU: 3D408616 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Jeep Cherokee IV (WK2) 2010-2021

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.92 kg

Ref: 3D408616

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Jeep Cherokee IV