Tapeta ProLine 3D Jeep Compass I/Dooge Caliber

9000 Lek

Në magazinë

Krahaso
SKU: 3D426023 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

  • Jeep Compass I (2006-2016)
  • Dodge Caliber(2006-2011)

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.89 kg

Ref:3D426023

 

 

 

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Jeep Compass I/Dooge Caliber