Tapeta ProLine 3D Kia Rio IV/Stonic

9000 Lek

Në magazinë

Krahaso
SKU: 3D408029 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

  • Jeep Kia Rio IV (2017-2020) 
  • Kia Stonic(2017+)

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.89 kg

Ref:3D408029

 

 

 

 

 

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Kia Rio IV/Stonic