Tapeta ProLine 3D Mercedes-Benz GLC X253

10000 Lek

Në magazinë

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Mercedes-Benz GlC X253 2015-…

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 4.02 kg

Ref: 3D407770

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Mercedes-Benz GLC X253