Tapeta ProLine 3D Mercedes-Benz GLK X204

9000 Lek

Në magazinë

Info

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Mercedes-Benz GlK X204 2008-2015

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.96 kg

Ref: 3D407787

Përshtypje (0)

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Tapeta ProLine 3D Mercedes-Benz GLK X204

Shporta

Nuk ka produkte në karrocë.