Tapeta ProLine 3D Mercedes-Benz Vito III

8000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapeta gome (Rreshti i pare dhe i dyte) të përshtatshme për:

– Mercedes-Benz Vito III 2014-…

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 4.01 kg

Ref: 3D408609

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Mercedes-Benz Vito III