Tapeta ProLine 3D Nissan Qashqai I

8000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Nissan Qashqai 2006-2013

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 4.00 kg

Ref: 3D426733

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Nissan Qashqai I