Tapeta ProLine 3D Opel Astra H / Astra H GTC

8000 Lek

Në magazinë

• Tapeta gome të përshtatshme për:

-Opel Astra H 2004-2014

– Opel Astra H GTC 2005-2010

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.52 kg

Ref: 3D407091

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Opel Astra H / Astra H GTC