Tapeta ProLine 3D Opel Astra J / Chevrolet Cruze I

8000 Lek

Në magazinë

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Opel Astra J 2009-2015

-Chevrolet Cruze I 2008-2016

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.70 kg

Ref: 3D407213

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Opel Astra J / Chevrolet Cruze I