Tapeta ProLine 3D Range Rover Sport I

9000 Lek

Në magazinë

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Range Rover Sport I 2005-2013

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 4.35 kg

Ref: 3D426191

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Range Rover Sport I