Tapeta ProLine 3D Toyota Corolla IX E120

8000 Lek

Në magazinë

SKU: 3D425736 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Toyota Corolla IX E120 2001-2007

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 4.22 kg

Ref: 3D425736

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Toyota Corolla IX E120